Reference:

Nemocnice Nymburk

Stránky nymburské nemocnice, 2011

template 1

Kupaslev.cz

Slevový server, na konci roku 2011 po roce ukončil činnost

template 2

SalMedica.cz

Výstavba solných jeskyní a komor, 2010

template 3

Studio TopRelax

Znojemnské wellness studio, 2010

template 4

Solná jeskyně Mineral

Stránky největší solné jeskyně v Čechách, 2010

template 3

Rhiwen

Stránky pražské rockové skupiny, 2011

template 3

Solná jeskyně Salinera

Stránky jihlavské solné jeskyně, 2011

template 3

Salinera verze 2

Druhý návrh stránek, 2011

template 3

Solná jeskyně Znojmo

Stránky znojemské solné jeskyně, 2010

template 3Zabývám se redesignem a tvorbou nových webových stránek pro jednotlivce, firmy nově vznikající, i pro ty již zaběhnuté. Nemáte dosud žádné stránky, nebo Vám Vaše staré připadají již nezajímavé a nedostatečně reprezentativní? Zároveň se Vám nechce utrácet za služby profesionálních a většinou značně předražených webdesignerů? Pak by pro Vás mohla být moje nabídka zajímavá.

Můj "projekt" má za cíl nabízet kvalitní, funkční a především pohledný a zajímavý webdesign, za co možná nejnižší cenu, tak aby byl přístupný úplně každému.

Ve stručnosti nabízím – redesign starých, či tvorbu kompletních nových a unikátních stránek – od kódu přes design, grafiku, firemní loga, animace, různé funkční prvky, zkrátka vše. Obsah stránek je pouze na Vás a přizpůsobím ho veškerým Vašim požadavkům. Editovat stránky a přidávat novinky budete moci v přehledném administrátorském rozhraní, které zvládne každý laik. Dále může být na Vašich nových stránkách k dispozici kontaktní formulář, pro případné rychlé dotazy návštěvníků, fotogalerie, mapa, počítadlo návštěv, objednávkový formulář s kalendářem pro pohodlné objednání klientů přes internet, a další řada prvků, které výrazně zvýší efektivitu Vaší online prezentace.

Ceny řeším individuálně s možností dohody.

Pokud vás má nabídka zaujala, chcete vědět více, nebo si objednat bezplatný návrh, kontaktuje mě prosím.